Komentár
Marcel.c k článku: Turistov na Poľane napadol medveď dvakrát za sebou. Najhoršie bolo čakať na vrtuľník, báli sa, že sa vráti Naozaj výborný rozhovor k téme, pán rozprával s nadhľadom a triezvym uvažovaním. Vďaka za link, Rc..
+ 53 ďalších príspevkov
Diskusná téma TuristickaMapa.sk - fórum
Diskusná téma TuristickaMapa.sk - fórum (strana 220)
Zaujimave :-) davam si to na list problemov. Zatial sa to da riesit tak, ze vzdy pred zoomovanim vypnut oznacovanie.
Mimochodom, planujem vyznacovat oznacovacmi aj prebeh vyhladanej trasy v hikeplanneri...
Skusal som oznacovanie a nasiel som jednu malu chybu. Ked si oznacim na mape miesto a nasledne mapu odzoomujem tak mi dava oznacenie aj pod tlacitko zoomu. Takze kym sa dostanem na zakladnu mapu mam tam znaciek peknu kopku. :)
Tá rýchlosť je už o inom ako predtým!
NOVINKY
Turistickamapa.sk oddnes bezi na vlastnom serveri, cim sa enormne zvysila rychlost nacitavania map. Momentalne je zavisla najma na rychlosti pripojenia navstevnikov.
Pri vybrani razcestia v hikeplanneri sa mapa nastavi na dane miesto a oznaci razcestie zltou sipkou.
Pre vlastne ucely je mozne oznacovat cervenou sipkou lubovolne miesta - ide to po aktivacii v zalozke "oznacenia". V tej istej zalozke je aj linka na zmazanie vsetkych oznaceni.
Sikla by sa mierka mapy.
Siklo by sa trosku zrychlit nacitavanie.
caute, zisla by sa k mape legenda, farby, ciary, symboly, dobre to poznate.
inak: krasna a super vec, vdaka
Lubo: pozeral som sa na obast v ktorej som cez tyzden nasiel chybu (Kozi chrbat, trosku juzne od V. Chochule) ale uz je to OK. Pekna praca, vyborna sluzba!
Mne isla oblast hrebena NT - V. Chochula, nacitat bez problemov.
Ano, Babia hora je problem, ktory mam napisany v rade dalsich mnohych ... pomaly sa na nu dostane :-) netreba sa bat.
Babia hora je stále "out". Ale to tu už tuším ktosi spomínal.
Vdaka za info. Pokukal som spominanu lokalitu (NT hreben, V Chochula), na chybu som vsak nenadabil. Opis mi aj slovne, kde to bolo ... idealne podla pohoria + nazvu razcestia.
Perfektna vec, pochvala autorom. Rad by som upozornil na chybu na ktoru som nahodou natrafil:
priblizne okolo suradnic 48 52"N 19 20"E sa objavi bieli stvorec s chybovou hlaskou "msDrawMap(): Failed to draw layer named "cervena"."
Podla mna su hustejsie vrstevnice vo viac pripadoch vyhodnejsie. Keby boli po 20 m, bolo by to na ukor podrobneho zobrazenia reliefu na vacsine uzemia. Takze nemenit!
Sucasny stav podkladovych rastrov pre Hiking je konecny a do najblizsieho velkeho updatu sa menit nebude. O tienovani sme sa bavili este pred vygenerovanim kompletnych podkladov pre nas.
P.S. Prave hustejsie vrstevnice SHOCart povazuje za svoju konkrencnu vyhodu. Chapem vsak, ze vo vyssich pohoriach to moze byt niekedy menej prehladne - koniec koncov som to uviedol aj vo svojej recenzii na ich atlas.