keď tak pozerám na hlásenia z Andrejcovej, šnihu dajak ňit. Už mam nove ľižiarki,ˇKukam do kaľendara išol bi som na ližoch abo na sňežicoch
hiking.dennikn.sk/…/chatar_z_andrejcovej_varuje_pred_turami_hrebenom…


keď tak pozerám na kamery, tak v lockdowne je pre Hroncov šanca prejsť sa po hrebeni nielen pešo


Pali, aj v pohoriach kde menej snezilo (Velka Fatra) je to teraz narocne. Pachtil som sa ako kon a hoci krajina bola nadherna, takmer nic som nepresiel. Aj v snezniciach som sa prepadaval pomerne hlboko. Treba pockat, az to sadne.


Podobné podmienky sú teraz v Beskydách. Namáhavé aj na lyžiach, keď som sa vyzul, prepadol som sa po pás.


Keďže pripomenuli tento text v archive, znova som si ho prečítala, a hoci čítam článok tretíkrát, stále ma veľmi baví :-))) A hoci túto túru ste urobili sedem rokov dozadu, aj tak vám gratulujem :-)). Skvelý nápad, skvelý výkon a veľmi vtipne napísané :-))


teraz sú vhodné podmienky na zopakovanie vašej akcie. plávanie v snehu a tak................


Ja som toľko nenachodil ani bez snežníc ... možno je to testovač snežníc od neho by som si nechal poradiť !


Ta to toten Angličan dobri šaľeňak i s totima jeho snežnicani boredpanda.com/snow-drawings-simon-beck


@Svatopluk
Si mimo temu, takze len v kratkosti - skus pozriet tieto clanky:
hiking.sk/…/ako_na_sneznice.html
hiking.sk/…/sneznice_morpho_trimalp.html
hiking.sk/…/sneznice_inook_expert.html
Pripadne skus vyhlavanie v lavom hornom rohu - zadaj sneznice a uvidis, kolko info ti to vypluje.
Prijemne sneznicovanie prajem.


ospravedlnujem sa, som
mozno mimo temu
viete niekto poradit
dobre sneznice ?
mal som tie rakosove, s
kozenym vypletom a to uz teraz azda nie je ono...


Toto niekedy zazit... chce to vystihnut spravny cas a hlavne mat vystroj.


2 kali: parada. Mne padla sanka pod Volovkou, ked pan v rokoch nam na Stanislawskeho cestu, do ktorej sme mierili, povedal ze nie je tazka. A s usmevom dodal, ze prvy krat ju liezol v roku 1962. No a potom naliezol do Staflovky. Bolo v lete roku 2011!

