Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K článku: Starý plášť cez Jeleniu horu a Čiernu skalu

Diskusná téma K článku: Starý plášť cez Jeleniu horu a Čiernu skalu

Alebo okruh z Plaveckého Mikuláša cez vápence pripomínajúce zábery z “Vinetuoviek”. S pokračovaním cez krasové závrty a po hranici prírodnej rezervácie Čierna skala. Taktiež nevynecháme skalky Kršlenice. Okruh podnikneme v strede zimy a na jej konci, avšak bez snehu. Absolvujeme dva varianty. V druhom pre pestrosť zameníme Jeleniu horu za voľne prístupnú jaskyňu Deravá skala.

Martin knor

Pekne miesta. Presiel som to cele, hoci na Starom Plasti som bol uz davnejsie. Najblizsie dni sa opat chystam na Ciernu skalu kvoli jednej burine.

Matobee

Bazin páčia sa mi tie pestré zábery zo zimných mesiacov. Zvyčajne nemusím ľudí na fotkách prírody, ale tvoja titulka je výnimka. Parádna. :-)

Pred vyše týždňom som sa ako "malokarpatský bažant" pohyboval v oblasti Čiernej skaly. Síce skvelé počasie vtedy narušil Saharský prach, ale inak sa mi veľmi páčilo.
Teším sa na ďalšiu návštevu tvojho domáceho pohoria.

Tomas Vohlarik

pekna prechadzka Bazin, ten Stary Plast je tu viackrat opisany, uz nan budem musiet ist pozriet aj ja. na Jelenej hore som bol cca pred mesiacom, prave ked kvitli poniklece

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum