Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Ranné sklamanie

Diskusná téma K fotke: Ranné sklamanie

Pľaša má u mňa špeciálne postavenie, je to miesto s najvyšším počtom bivakov v Bukovských vrchoch v rôznych obdobiach roka. Chýbal mi len zimný, po vydarenom večeri som sa tešil aj na zrod nového dňa. Bohužiaľ nebolo dopriate, tesne nad ránom sa cez hrebeň začala prevaľovať hustá hmla s dohľadnosťou do 50 metrov. Ranné lúče som tak uzrel a začal si užívať aspoň trochu tepla až pri návrate na Ďurkovec, ktorý jediný vytŕčal nad ranným príbojom hmly.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Daulagiri

Tiež ma už predpoveď počasia neraz sklamala. No i tak je to krása. Zažívať takúto zimu v týchto končinách je pre mňa sen.

Matobee

Napriek všetkému podľa mňa totálna zimná paráda. Aj s tými hmlami. :-)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma