Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Ranné sklamanie

Diskusná téma K fotke: Ranné sklamanie

Pľaša má u mňa špeciálne postavenie, je to miesto s najvyšším počtom bivakov v Bukovských vrchoch v rôznych obdobiach roka. Chýbal mi len zimný, po vydarenom večeri som sa tešil aj na zrod nového dňa. Bohužiaľ nebolo dopriate, tesne nad ránom sa cez hrebeň začala prevaľovať hustá hmla s dohľadnosťou do 50 metrov. Ranné lúče som tak uzrel a začal si užívať aspoň trochu tepla až pri návrate na Ďurkovec, ktorý jediný vytŕčal nad ranným príbojom hmly.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Daulagiri

Tiež ma už predpoveď počasia neraz sklamala. No i tak je to krása. Zažívať takúto zimu v týchto končinách je pre mňa sen.

Matobee

Napriek všetkému podľa mňa totálna zimná paráda. Aj s tými hmlami. :-)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma