Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Ranné sklamanie

Diskusná téma K fotke: Ranné sklamanie

Pľaša má u mňa špeciálne postavenie, je to miesto s najvyšším počtom bivakov v Bukovských vrchoch v rôznych obdobiach roka. Chýbal mi len zimný, po vydarenom večeri som sa tešil aj na zrod nového dňa. Bohužiaľ nebolo dopriate, tesne nad ránom sa cez hrebeň začala prevaľovať hustá hmla s dohľadnosťou do 50 metrov. Ranné lúče som tak uzrel a začal si užívať aspoň trochu tepla až pri návrate na Ďurkovec, ktorý jediný vytŕčal nad ranným príbojom hmly.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Daulagiri

Tiež ma už predpoveď počasia neraz sklamala. No i tak je to krása. Zažívať takúto zimu v týchto končinách je pre mňa sen.

Matobee

Napriek všetkému podľa mňa totálna zimná paráda. Aj s tými hmlami. :-)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma